PER LINDEKRANTZ. Olie på Panel, signeret PL.

54849. PER LINDEKRANTZ. Olie på Panel, signeret PL.

Landskabsbillede med træer.
52x37 cm.

Tab af maling øverste del af pladen / slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskabsbillede med træer.
52x37 cm.

Antal besøg: 3.324