SPISESKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

54408. SPISESKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

Nøgler er tilgængelige. Længde 115, bredde 45, højde 172 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.314