L LITHÉN. Oliemaleri abstrakt -65.

543583. L LITHÉN. Oliemaleri abstrakt -65.

Olie på lærred, indrammet og signeret 1965. 590x680 mm. (Leif Lithèn, Halmstad -65).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.957