JALUSISKÅP, 1930'erne.

JALUSISKÅP, 1930'erne.
543546. JALUSISKÅP, 1930'erne.

Længde 46, bredde 36, højde 114 cm.

Slitage, ridser, skruehuller i venstre side og malerpletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 666