ARKITEKT THURTS, 20. århundrede.

543544. ARKITEKT THURTS, 20. århundrede.

Længde 100, bredde 71, højde 78 cm.

Slitage, ridser, stød, pletter. Senere liste på forkanten af disken. Tre kantlister mangler. Skru huller på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.148