STRENGREYLDE, design Nils Strinning. 1950'erne.

542734. STRENGREYLDE, design Nils Strinning. 1950'erne.

2 hylder, endebredde 18,5 cm, højde 74 cm.
hylde, 58x20 cm.

Mindre ridser og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

hylde, 58x20 cm.

Mindre ridser og slitage.

Antal besøg: 323