SPISEBORD, malet træ, 1900-tallet.

542704. SPISEBORD, malet træ, 1900-tallet.

Højde ca 75 cm, diameter ca 104 cm.
Samlet længde inklusive indsatspaneler 204 cm.
2 tillægsplader.

Brugsslitage, farvetab, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 tillægsplader.

Antal besøg: 494