Kommode, Louis XVI 17./19. århundrede, Frankrig.

542394. Kommode, Louis XVI 17./19. århundrede, Frankrig.

Højde 77 cm, 88 x 45 cm.
Brugsslitage, skader, ridser, renoveret og gennemført.

Brugsslitage, finerskader, ridser, renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 77 cm, 88 x 45 cm.

Antal besøg: 761