PER MÅNSSON. Olie på lærred.

PER MÅNSSON. Olie på lærred.
542022. PER MÅNSSON. Olie på lærred.

"Stilleben med nisser og svampe", signeret og dateret -37.
50x66 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

50x66 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.226