RIGMOR ILSTEDT. "Fodboldspiller". Farvelitografi, signeret, eget tryk.

542000. RIGMOR ILSTEDT. "Fodboldspiller". Farvelitografi, signeret, eget tryk.

Bladmål 65 x 50 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål 65 x 50 cm.

Antal besøg: 1.344