STOLE, 2, Thonet, begyndelsen af det 20. århundrede.

541852. STOLE, 2, Thonet, begyndelsen af det 20. århundrede.

Ramme af bøjet træ. Sæde af rattan. Mærket med etiket.

Have på. Ridser og mærker. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 601