Kommode, gustaviansk stil, 20. århundrede.

541303. Kommode, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Højde 75, bredde 54,5, dybde 34 cm.

Ridser, topplade med plet, finerskade ved æske.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 426