SKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

540965. SKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 129 cm, dybde 40 cm, højde 129 cm.
Med låger og skuffer.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med låger og skuffer.

Brugsslitage.

Antal besøg: 715