HERRBYRÅ, Nyrenæssance, omkring århundredeskiftet 1900.

540866. HERRBYRÅ, Nyrenæssance, omkring århundredeskiftet 1900.

Længde 87, bredde 50, højde 125 cm.

Brugsslitage, mærker og ridser. Skiven med slid.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 484