KNIV, birk og horn, signeret Be.B og dateret -91.

540522. KNIV, birk og horn, signeret Be.B og dateret -91.

Håndtag af birk, palisander og hjørne. Stålklinge, mærket "Brusletto Geilo made in Norway", længde 15 cm. Skede af læder birk og horn, total længde 30 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 680