540522. KNIV, birk og horn, signeret Be.B og dateret -91.
Håndtag af birk, palisander og hjørne. Stålklinge, mærket "Brusletto Geilo made in Norway", længde 15 cm. Skede af læder birk og horn, total længde 30 cm.