MARIE CHARLOT. olie på lærred, signeret.

540489. MARIE CHARLOT. olie på lærred, signeret.

65 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 7.253