WIWEN NILSSON. Broche, kirsebærgren, sterlingsølv, Lund 1957.

540237. WIWEN NILSSON. Broche, kirsebærgren, sterlingsølv, Lund 1957.

Stemplet nr. 21.
Længde 6 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet nr. 21.
Længde 6 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besøg: 1.763