539661. KØKKENVOGN, rustfrit stål, Hallins, 1960'erne.
Med to scoops og underliggende skuffer delvist i plast, flaskeholder Længde 81, bredde 52,5, højde 86 cm.
Brugsslitage og mindre mærker og ridser, underliggende udtrækkelige plastkasser med omfattende skader på håndtagene.