KØKKENVOGN, rustfrit stål, Hallins, 1960'erne.

539661. KØKKENVOGN, rustfrit stål, Hallins, 1960'erne.

Med to scoops og underliggende skuffer delvist i plast, flaskeholder Længde 81, bredde 52,5, højde 86 cm.

Brugsslitage og mindre mærker og ridser, underliggende udtrækkelige plastkasser med omfattende skader på håndtagene.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.255