LOUIS VAN DER BEESEN. olie på lærred, signeret.

539596. LOUIS VAN DER BEESEN. olie på lærred, signeret.

100 x 82 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

100 x 82 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.728