SOFA, Karl-Johan stil, slutningen af 1800-tallet.

539539. SOFA, Karl-Johan stil, slutningen af 1800-tallet.

Længde 210 cm.

Brugsslitage, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 210 cm.

Antal besøg: 351