DIVERSE, bl.a. legetøj og tobakiana, 20. århundrede.

53927. DIVERSE, bl.a. legetøj og tobakiana, 20. århundrede.

Dukke, første halvdel af det 20. århundrede, længde ca. 42 cm.
Tændstikæsker og rør.
Plastfigur, Levi's annonce.
Legetøjsbil mm.

Brugsslitage. Dukke, plastikfigur, bil med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tændstikæsker og rør.
Plastfigur, Levi's annonce.
Legetøjsbil mm.

Antal besøg: 851