KAFFESKERE, 10 stk. Sølv, "Vasa", GAB, 20. århundrede.

538988. KAFFESKERE, 10 stk. Sølv, "Vasa", GAB, 20. århundrede.

Kaffeskeer med en længde på 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 265