ANTENNE HYLDE, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

538951. ANTENNE HYLDE, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

Malet sort, højde 161 cm.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malet sort, højde 161 cm.

Brugsslitage og ridser.

Antal besøg: 267