SPISEBORD, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

538511. SPISEBORD, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

Fineret med eg. To indsatsbrædder med kanter på hver 55 cm. Mærket med brændestempel. Diameter 115. Højde 74 cm.

Mindre slitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 960