TAGLEJER, gustaviansk stil, 6 lysestager, diameter 60 cm, ca. 1900.

53849. TAGLEJER, gustaviansk stil, 6 lysestager, diameter 60 cm, ca. 1900.

indretning med blandt andet løve mascarons og laurbærkranse.

Slitage/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage/ridser.

Antal besøg: 1.238