HERRETJENNER, anden halvdel af det 20. århundrede.

538487. HERRETJENNER, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bejdset hårdttræ. Højde ca 107 cm.

Have på. Ridser og mærker. Lidt løs bøjle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 352