TASKE, "Saumur 30", Louis Vuitton.

538465. TASKE, "Saumur 30", Louis Vuitton.

MoMonogram lærred med detaljer i messing og læder, stemplet "Louis Vuitton, Paris, made in France". Med to rum. Længde 28, højde 22 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 859