MARTIN WERNER POSER. Akvarel, signeret Werner Poser.

53823. MARTIN WERNER POSER. Akvarel, signeret Werner Poser.

Göteborg Havn, 41 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Göteborg Havn, 41 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 6.388