CHIFFONJÉ, fyrretræ, 1800-tallet.

538169. CHIFFONJÉ, fyrretræ, 1800-tallet.

Ommalet, længde 115 cm, dybde 52 cm, højde 146 cm.
Med løvepoter.

Skader på benene, aldersslitage og revner, beslag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med løvepoter.

Antal besøg: 500