SKAB/BOGREOLER, 2 stk, midten af 1900-tallet.

538084. SKAB/BOGREOLER, 2 stk, midten af 1900-tallet.

Fineret med teaktræ. En hylde med et par låger og underliggende hylde. Samt flytbare hylder over skabe. En hylde med to låger med en underliggende hylde, og fire skuffer. Flytbare hylder over skabe og to glasskydelåger med glashylder bagved. Længde 90-140. Bredde 40. Højde 172 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 562