TABLE, Alvar Aalto, Artek, Finland.

53765. TABLE, Alvar Aalto, Artek, Finland.

Bestil. Diameter 100, højde 72 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.811