REOLSYSTEM, dels "String", 20. årh.

537136. REOLSYSTEM, dels "String", 20. årh.

Bestående af: 4 par endeborde, 12 hylder, telefonhylde, hyldelængde ca 78 cm, endernes højde ca 77 cm, telefonhylde ca 32,5 cm.

Slitage og skader, gavl med hængelås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 510