536642. DAGENSENGE/SOFAER, 3 dele, eg, "Kock", Yngve Ekström, midten af 1900-tallet.
Sofa Længde ca 205 cm Bredde 80 cm Ryghøjde ca 80 cm Sofa 2 Længde 160 cm Bredde 80 cm Ryghøjde ca 80 cm Bordlængde 75 cm Bredde 75 cm Højde 67 cm.
Alder og Brugsslitage.
Pletter. Knapper mangler.