HERRESTOL, 6-skuffer, 1800-/1900-tallet.

536468. HERRESTOL, 6-skuffer, 1800-/1900-tallet.

Låsbar sidestang.
Højde 134, bredde 80, dybde 52 cm.

Mindre mærker/ridser, to formstykker mangler, tre håndtag løse.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Låsbar sidestang.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 497