LYSESTAKER, 5 dele, malm, messing og porcelæn, 1900-tallet.

536225. LYSESTAKER, 5 dele, malm, messing og porcelæn, 1900-tallet.

1 par lysestager, Eskilstuna F10, messing og porcelæn, højde 20 cm.
1 par lysestager, malm, nummereret 1980, højde 16,5 cm.
Lysestage, Unnaryd signeret HH, højde 20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.089