LYSSTAKE, et par, messing, Gusum Metallslöjd. Dateret 86.

535980. LYSSTAKE, et par, messing, Gusum Metallslöjd. Dateret 86.

Højde 19,5 cm. Signeret GJ.

Brugsslitage. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19,5 cm. Signeret GJ.

Brugsslitage. Rapport.

Antal besøg: 910