MODELLOKOMOTIV, Märklin RSM 800, midten af det 20. århundrede.

535757. MODELLOKOMOTIV, Märklin RSM 800, midten af det 20. århundrede.

Længde ca 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 12 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.417