Kommode, New Renaissance, århundredeskiftet 1900.

53553. Kommode, New Renaissance, århundredeskiftet 1900.

Eg, udskårne pilastre, tre skuffer med greb af messing. Længde 89, bredde 51, højde 76 cm.

Brugsslitage, kontoret forkortet og omarbejdet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 879