JOHAN ARVALL. Fugle, olie på lærred, signeret.

535448. JOHAN ARVALL. Fugle, olie på lærred, signeret.

ca 50 x 60 cm.

Alders slid.

Kunstner/designer

Johan Arvall (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 50 x 60 cm.

Alders slid.

Kunstner/designer

Johan Arvall (Født 1944)

Antal besøg: 520