HILDING BOSSLER. "BODA I ODENSVI", OLIE PÅ Panel.

535046. HILDING BOSSLER. "BODA I ODENSVI", OLIE PÅ Panel.

Højde 37x43 cm Signeret.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hilding Bossler (1899–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 37x43 cm Signeret.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hilding Bossler (1899–1994)

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 937