EJNAR NETTELBLADT. Olie på Panel, Kanal med pramme, signeret Nettel.

535044. EJNAR NETTELBLADT. Olie på Panel, Kanal med pramme, signeret Nettel.

53,5 x 64,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

53,5 x 64,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 2.412