SLIDE-FLAP SEKRETÆR, taks, engelsk stil, 1900-tallet.

535027. SLIDE-FLAP SEKRETÆR, taks, engelsk stil, 1900-tallet.

Længde 53, bredde 46, højde 96 cm.

Finerskade, mangler indvendigt håndtag og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 419