STURE SVENSON. Figurscene, olie på Panel, signeret.

534909. STURE SVENSON. Figurscene, olie på Panel, signeret.

ca 96 x 58,5 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 96 x 58,5 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 471