SOFABORD, messing, signeret Harry Snören, 1970'erne.

534900. SOFABORD, messing, signeret Harry Snören, 1970'erne.

Rektangulær form. Messing og hvidt metal. Længde 123 cm, bredde 83 cm, højde 50 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.310