SAT BORD, "Slæde", Carl Malmsten, Jubilæumsudgave 1988.

534727. SAT BORD, "Slæde", Carl Malmsten, Jubilæumsudgave 1988.

Teaktræ, lige form, de to mindre borde med lamelhylder. Mærket med sølvplade Carl Malmsten Jubilæumsmodel 1988 nr. 228. Det store bord, længde 80 cm. Bredde 41,5 cm. Højde 60,5 cm.

Ben med ridser, stødmærker. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.083