FRANK KNOWLES DREWE. Akvarel.

FRANK KNOWLES DREWE. Akvarel.
534573. FRANK KNOWLES DREWE. Akvarel.

Komposition, signeret Knowles Drewe og dateret 1937, 24x32 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 679