SOFAER, et par, teaktræ, "Kolding", Erik Wörtz, 1960'erne.

534379. SOFAER, et par, teaktræ, "Kolding", Erik Wörtz, 1960'erne.

Højde 69 cm, bredde 185 cm, dybde ca 75 cm.

Brugsslitage, mindre mærker og ridser, en rib beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.348