APOTEKSVÆGT, messing, med 17 messingvægte, 19./20. århundrede.

534370. APOTEKSVÆGT, messing, med 17 messingvægte, 19./20. århundrede.

Højde 40 cm.

Brugsslitage. Træbundpladen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 40 cm.

Antal besøg: 858