534166. BORDLAMPE OG SKÅLE, metal, plast og glas, anden halvdel af det 20. århundrede.
2 skåle på fødder, Erik Höglund, Boda, signeret, højde 10 og 10,5 cm Bordlampe med plastskærm, højde 49 cm.
Brugsslitage Elektriciteten virker ved katalogisering - der gives ingen garanti for funktion.