CHIFFONJE. Valnøddefiner. 1880'erne / 90'erne.

53402. CHIFFONJE. Valnøddefiner. 1880'erne / 90'erne.

Højde 148 cm Bredde 100 cm Dybde 47 cm.

Mindre Brugsslitage, en lås på den ene skuffe mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.710